Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.3 multi jet unikat

Се продава од: punto 13 фев. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 350 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
voziloto e vo besprekorna sojstojba kako nadvor taka i vnatre.motor menjac rabotat perfektno i e mnogu stegnato.skoro novi gumi i ima full oprema i toa ABS ESP, centralno ,alarm, klima(funkcionira), SiTY volan,elektricni stakla,originalno radio so cd,bord kompjuter, tempomat so limit i mn. drugo.mnogu e zacuvana,realni kilometri so servisna kniska.plateni se site davacki do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток