Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.6 Tdci 90 KC

Се продава од: dime 15 мар. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
KLIMA
ABS
AIRBAG
SERVO VOLAN
RADIO CD SO KOMANDI
KOZEN VOLAN SO PODESUVAJNE
EL PODESUVAJNE NA FAROVI
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRICNI RETROVIZORI
BORD COMPUTER
MAGLENKI VO PREDEN BRANIK
2 ORIGINALNI KLUCA
CENTRALNO ZAKLUCUVAJNE
ALUMINIUMSKI BANDAZI 16KI
EKONOMICNO VOZILO SO NAJDOBRIOT I NAJDOKAZAN MOTOR 1.6 Tdci ( HDI )
Нема посетени огласи
Кон почеток