Македонски | Shqip | English |

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

Се продава од: Xxxx 15 мар. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Pikapot e vo prepredobra sostojba donesen od germanija i se plateni site davacki do registracija.Nema farbano dosega nema udirano,novi gumi,vebasto,realni kilometri,fabricko radio,klima,mozi proverka kade sakate.Ekstra cena za kes!!
Нема посетени огласи
Кон почеток