Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE

Се продава од: Prilep 15 мар. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 990 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Se Prodava Mercedes Benz 2.2 C200 CDI Avantgarde (NAJVISOKO NIVO NA OPREMA)
-Siv Metalik
-2007 Godina (krajo)
-Automatik
-Avtomatska Dvozonska Klima
-Kozhen Enterier
-Parking Senzori (NAPRED I NAZAD)
-Grejaci na Sedista
-Elektrika na sedista
-Bord Kompjuter
-Tempomat
-Alominiumski bandashi so 4xnovi gumi
-Senzor za svetla
-Servisna Istorija
-100% Originalni Kilometri
-Motorot i Menjachot se kako novi
-Perfektna sostojba
-Plateni se site davachki do registracija-TEL.KONTAKT 070/208-140
Нема посетени огласи
Кон почеток