Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 cdi

Се продава од: ACO 03 јан 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
prodavam mercedes benz c 220 cdi 2001 godina.Cenata ne e fiksna.
Нема посетени огласи
Кон почеток