Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

Се продава од: Andrej 14 јун. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: S-класа / Mercedes-Benz
Модел: S 320
Mercedes s 320 2007 godina najfull oprema
Shto mozi ima full servis menjac motor ao dokument 8 novi gumi novi diskovi i plocki . Regg zelen karton i full kasko do 08.2018 kolata e perfektna moze i zamena znaci e na bg tabli i se najduva vo prilep !!!! Moze da se vide vo sekoe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток