Македонски | Shqip | English |

Nissan X-Trail -08

Се продава од: Kiril 13 јун. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 700 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: X-Trail
Voziloto e vo odlicna sostojba registriano so zelen karoton do Septemvri 2018, kozen salon - krem boja, chipovan, elektricni stakla site 4, atestirana folija na stakla, novi 4 zimski gumi i felni, i 4 letni gumi i felni, elektricen shiber, samo za kes bez zameni.
Нема посетени огласи
Кон почеток