Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.3 CDTI -04 UNIKAT

Се продава од: korsa Денес 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.880 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 250 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava ekstra zacuvana korsa so full oprema i toa alarm centralno abs esp klima(raboti) halogenki radio so cd i mn drugo.kluc so dalecinsko, ima 4 novi gumi. voziloto kako vnatre taka nadvor e vo super sostojba a motor raboti idealno. mnogu mala potrosuvacka od 5 nasto. smeneti site filtri i maslo i plateni se site davacki do registracija.kolata e donesena so vozenje i ima col tabli so vaznost eden mesec .extra cena
Нема посетени огласи
Кон почеток