Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner

Се продава од: stevan kitanoski Вчера 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
termo king pezo partner registrirano vo ispravna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток