Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner 1.6 HDI

Се продава од: Xxxx 15 мар. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
Pikapot e vo dobra sostojba,donesen e od germanija i se plateni site davacki do regiatracija.Ekstra cena za kes !!
Нема посетени огласи
Кон почеток