Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner

Се продава од: stevan kitanoski 20 мај 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 50 000 - 54 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
ispravno registrirano do mart 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток