Македонски | Shqip | English |

Renault Espace

Се продава од: Darko 04 мар. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
Se prodava Renault Espace 2.2 d,75 kw,
registrirana e do 07 messes 2019 g.
Нема посетени огласи
Кон почеток