Македонски | Shqip | English |

Toyota Avensis 2.2 d cat

Се продава од: Xxxx 15 мар. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Avensis
Kolata e vo predobra sostojba,donesena e od germanija so vozenje i se plateni site davacki do registracija.Kolata e so 270 iljadi realni kilometri so servisna kniska mozi da se proveri kade sakate.Nema farbano nema udirano dosega vo prepredobra sostojba.Cenata e po dogovor za kes ekstra cena!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток