Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 2.0 tdi sportline

Се продава од: Жарко 03 јан. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Voziloto e mnogu socuvano i poseduva mnogu oprema.
Registrirano pred 2 meseci.
Bez zameni samo kes
Нема посетени огласи
Кон почеток