Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 1.6 TDI

Се продава од: Xxxx 15 мар. 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udirano dosega mozi da se proveri kade sakate.Registriran e so zelen karton do maj mesec,smeneto maslo filtri,novi gumi zimski Michelin i mnogu druga oprema.
Нема посетени огласи
Кон почеток