Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI perfektno unikat

Се продава од: polo 06 фев. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 250 МКД   3 650 МКД

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
voziloto e nov uvoz i e vo perfektna sostojba. karoseriski e mnogu zdravo a vnatre e kako novo.motor i menjac rabotat besprekorno i e mnogu stegnato bez nikakvo tropkanje.ima full oprema i toa abs esp alarm, centralno so dalecinsko preku 2 originalni kluca, originalno radio so cd, elektricni stakla, elektricni retrovizori,klima(funkcionira), halogenki i mn. drugo.skoro novi gumi i realni kilometri so servisna kniska. plateni se site davacki do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток