Македонски | Shqip | English |

TIGUAN 2.0 4MOTION S&S Restajling

Се продава од: Nikola 22 мај 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
Tuguan 2.0 4 motion sport&style ful oprema navigacija parking senzori ,tempomat 2 para na aluminiumski bandasi so letni i zimski novi gumi , servisna kniska kupen od Germanija od tiemeyer so realna kilometraza restajling LED XSENON
Нема посетени огласи
Кон почеток