Македонски | Shqip | English |

Traktor Ursus C335

Се продава од: Pero 12 јан. 12:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

100 000 МКД

Локација: Прилеп
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Ursus
Prodavam ili menuvam za pogolem, traktorot e vo dobra sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток