Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Medio

Оглас од претпријатие. Се продава од: braco Prilep 22 мај 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
SE PRODAVA MERCEDES MEDIO EURO 3 GODINA NA PROIZVODSTVO 2001 BROJ NA SEDISHTA 31 MALA POTROSHUVACHA EKSTRA VOZILO.. INFORMACII NA 070 353737 ILI 070 259 009
Нема посетени огласи
Кон почеток