Македонски | Shqip | English |

MERCEDES 2631 kiper so ATEST

Оглас од претпријатие. Се продава од: Doo Garo Gradba 11 апр. 14:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Купен како миксер од Германија и регистриран во Македонија на
29.11.2016 со километража од 291484 км. Последна состојба на
километри е 300237км. Последна регистрација е на 29.11.2018.
Носивост на камионот е 12700/13300 кг. Три осовини од кои двете
задни се погонски.
ДОО ГАРО ГРАДБА – Прилеп
Ул. Моша Пијаде бб
Нема посетени огласи
Кон почеток