Македонски | Shqip | English |

Fiat dukato 2.3D multijet tovarno-furgon 2013

Се продава од: Рубин Илијоски 14 мар. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Друга марка
Модел: Fiat
Prodavam tovarno vozilo-furgon Fiat Ducato 2.3D vo odlicna sostojba od 2013 godina. Za poveke informacii javete se na 075674870, cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток