Македонски | Shqip | English |

KRONE POLUPRIKOLKA PLATFORMA

Се продава од: Xxx 11 јан. 17:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 990 ЕУР   4 600 ЕУР

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Krone
Poluprikolka krone .PLATFORMA registrirana do 04.2019. kompletno sredena VO EKSTRA SOSTOJBA so ODLICNI GUMI 90% ,spremna za na pat bez zameni.....
Нема посетени огласи
Кон почеток