Македонски | Shqip | English |

Man TGL 18.400

Се продава од: Xxxx 15 мар. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Kamionot e vo predobra sostojba plateni davacki do registracija.Novi gumi,novi diskoj,novi plocki se novo smeneto vo predobra sostojba.Cenata e po dogovor!!
Нема посетени огласи
Кон почеток