Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ACTROS EURO 3 5 KAMIONI

Се продава од: Dime Вчера 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Se prodavaat 5 kamioni Euro 3
Site kamioni se registrirani vo odlicna sostojba se kamionite.

Za podetalni informacii na 070208080
Нема посетени огласи
Кон почеток