Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ACTROS

Оглас од претпријатие. Се продава од: Dime 22 мај 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 ЕУР

Локација: Прилеп
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
SE PRODAVAAT 5 VLEKACI.
4 VLEKACI SE EURO 3
1 E EURO 2
VOZILATA EURO 3 SE PRODAVAAT PO POCENA 10000 EVRA.
VOZILO EURO 2 SE PRODAVAPO CENA OD 9000 EVRA.
SITE VOZILA SE REGISTRIRAN I IMAAT ZELEN KARTON.
SITE VOZILA IMAA NOVI GUMI.
SITE VOZILA SE REDOVNO SERVISIRANI I SE VO ODLICNA SOSTOJBA.
Нема посетени огласи
Кон почеток