Македонски | Shqip | English |

Kuka na ulica Lenin

Се продава од: Milan 02 мар. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Lenin
Површина: 130 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Прилеп
Се продава приземје и први спрат од куќа на улица Ленин. Површина на приземјето 50м2, површина на првиот кат 80м2. Куќата има дворно место од 100м2 и гаража. Дел од приземјето е и легализиран дуќан. Пристап до првиот кат има од два влеза.
Нема посетени огласи
Кон почеток