Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na gradot

Се продава од: Рубин Илијоски Денес 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Површина: 300 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Прилеп
Се продава куќа во центарот на градот, со основа од 100 м2, приземје плус два засебни спратови. Еден спрат располага со две спални соби, терпезарија, дневна соба, кујна и купатило. Можност за продажба и стан по стан. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на 075674870.
Нема посетени огласи
Кон почеток