Македонски | Shqip | English |

Niva vo Kriva Palanka

Се продава од: Владо 13 јун. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Место виκано Κρива ρеκа
Површина: 1434 m2
Локација: Прилеп
Место виκано Κρива ρеκа
Нема посетени огласи
Кон почеток