Македонски | Shqip | English |

Nivi vo gorno Sadovo

Се продава од: nivi vo gorno sadovo 23 мај 09:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Површина: 6300 m2
Локација: Прилеп
Se prodavaat nivi vo gorno sadovo
Нема посетени огласи
Кон почеток