Македонски | Shqip | English |

PLACEVI INDUSTRISKA ZONA

Се продава од: Zharko Basheski 22 мај 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Адреса: Точила / цигарна
Површина: 3000 m2
Локација: Прилеп
Индустриска зона на неколку метри до стражарницата на Цигарната (Тутунски Комбинат).

Цена по договор!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток