Македонски | Shqip | English |

Plac za kuka vo Prilep idealen

Се продава од: Rade 15 јан 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: 11 Oktomvri 80 2-1
Површина: 500 m2
Локација: Прилеп
Зошто да купувате стан од 70.000 евра и да седите во 4 зида. Купете плац од 500 м во центар и направете кука од 100 м и имајте двор од 400м.
Плацот е само 7 мин од центар, заграден од сите четири страни, со убав широк влез за гаража. Плацот е сон. Чист имотен лист, Струја, вода и канализација обезбедени. Платени се комуналии и има дозвола за градење. Само за серизони купувачи. Дајте понуда

Нема посетени огласи
Кон почеток