Македонски | Shqip | English |

Placevi vo Prilep

Се продава од: Zharko Basheski 22 мај 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 000 ЕУР

Адреса: Поп Аврамија
Површина: 2500 m2
Локација: Прилеп
Жабино Маало, поранешна ливада, урбанизирано, позади индустриска зона.
Нема посетени огласи
Кон почеток