Македонски | Shqip | English |

Merida Matts

Се продава од: Bozidar 15 мар. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.780 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

230 ЕУР

Локација: Прилеп
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Merida
Merida matts full shimano alivio slx
Нема посетени огласи
Кон почеток