Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt na tri sprata

Се продава од: Vlado 23 фев. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Простории : Дуќани и Трафики
Se prodava deloven objekt na tri sprata (objektot vo sredina) na ulica Joakim Stojkovski - Probistip.
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток