Македонски | Shqip | English |

Kravi i telinja

Се продава од: Јордан 14 окт. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Продавам две крави и две телиња.
Цена по договор.
Број за контакт 076454248
Нема посетени огласи
Кон почеток