Македонски | Shqip | English |

GUMI

Се продава од: gumi 05 дек. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 МКД

Локација: Пробиштип
Опрема : Гуми и Бандажи
SE PRODAVAAT DVE NOVI GUMI 155/70R13 KAKO NA SLIKITE CENA NA DVETE GUMI 1800 PRODAVAM I LANCI ZA SNEG CISTO NOVI NEKORISTENI CENA 500 DENARI PRAKAM PO KARGO TEL ZA KONTAKT 076/425/028
Нема посетени огласи
Кон почеток