Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136 KS

Се продава од: Илија 07 фев. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
Се продава Алфа Ромео 156 со највисоко ниво на опрема во одлична состојба, со колата добивате и гратис 4 зимски гуми со алуминиумски бандажи исти како на сликата
-2400 кубика
-136 кс
-кожни седишта
-греачи во седишта
-клима
-просечна потрошувачка од 7-8 литри на 100 км

За повеќе инфо 078 688 744
Нема посетени огласи
Кон почеток