Македонски | Shqip | English |

Audi 80 1.9 tdi full oprema

Се продава од: Марина Витева 02 јан. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 1992
Менувач: Рачен
Километража: > 500 000
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: 80
se prodava audi 80 1992 godina kolata e vo dobra sostojba ingormacii 078431600 Neregistrirana
Нема посетени огласи
Кон почеток