Македонски | Shqip | English |

Audi A3 S Line -04

Се продава од: Kristijan 14 мар. 07:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.860 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
-Full oprema
-Kozen enterier
-Kompleten servis
-Novi gumi
-Registrirana cela god
Нема посетени огласи
Кон почеток