Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy

Се продава од: Galaxy 21 ноем. 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црвена
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Galaxy
Se prodava ford galaxy 1998
Нема посетени огласи
Кон почеток