Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 TD

Се продава од: Aleksandar Вчера 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

900 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Prodavam Opel Astra 1.7 TD vo odlicna sostojba, so napraven servis i registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток