Македонски | Shqip | English |

Opel corsa 1.2 benzin

Се продава од: Daniela Petrovska 08 мар. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Prodavam Opel Corsa , 98-godina,vo odlicna sostojba.
Za poveke informacii pobarajte
078238642
Ili
071331018
Нема посетени огласи
Кон почеток