Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

Се продава од: Goran 11 фев. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 550 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
pezo 307 1.6hdi 109ks 130000km 2005god uvezeno od italija. plateni davacki do registracija. cena za kes 3550evra. moze zamena za pomalo so vasa doplata. cena za zamena e druga. info na 077-741-178
Нема посетени огласи
Кон почеток