Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

Се продава од: Goran 25 фев. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
se prodava a moze i zamena pezo 307 1.6hdi 2005god registrirano cela godina. poveke info na tel 077-741-178. cena za kes 3600e zamena za pomalo so vasa doplata...za zamena druga cena
Нема посетени огласи
Кон почеток