Македонски | Shqip | English |

Peugeot Bipper Tepee 1.4HDI

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Bipper Tepee
Продавам Peugeot Bipper 1.4HDI Декември 2012 година, со 99.000 км, неувезуван, со цела опрема, во одлична состојба, сервисиран во овластен сервис, регистриран.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток