Македонски | Shqip | English |

Seat Alhambra -03

Се продава од: Sinisa 03 мар. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 350 000 - 399 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Alhambra
Registrirana do 12. 2019
96 kw ...131 ks.
Odlicna sostojba
Tempomat, bord kom.
Elektrika na site stakla
Brzini 6+1
Fabricki zatemneti stakla
Нема посетени огласи
Кон почеток