Македонски | Shqip | English |

Suzuki Swift

Се продава од: Radica 20 фев. 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Swift
Se Prodava Kola Suzuki Swift,Cena Po Dogovor.,Kontakt Tel:070/483-249,Dragan.
Нема посетени огласи
Кон почеток