Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.9 TDI -95

Се продава од: Aleksandar 06 мар. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 550 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava golf 3 1.9TDI 1995 godina vo mnogu dobra sostojba so nkvi gumi zimski napraven komplet servis smeneti amortizeri I glanc nov akomulator
Нема посетени огласи
Кон почеток