Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.8 Benzin plin

Се продава од: Miki 08 фев. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 300 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Passat 1.8 Benzin Plin 1997 NEREGISTRIRAN smeneta prednica, ulje, filtri pred 2000km, zimni gumi solidni.
ZABELESKI:- Ne ubacuva vo 3 brzina, za atestot na plinot ima celosni dokumenti samo treba da se platat 3000den. i ne se zaklucuva mu fali da se stavi centralno.
Нема посетени огласи
Кон почеток