Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo Variant 1.6 75HP

Се продава од: Slobodanka 10 јан. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР   2 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Se prodava Volkswagen Polo Variant 1.6 55kW/75hp kupena od prv gazda od Slovenija 2014god.
Voziloto e redovno servisirano i registrirano na den 03.01.2019god so novi M+S gumi i pominati 167 000km.

Kontakt: Stevcho 075 808 841
Нема посетени огласи
Кон почеток